Jevíčko – Metra Linhartice

5 - 1
Celkový čas

Report

Již ve 3.minutě zaspal střed obrany a domácí se ujali vedení. Poté se Metra probrala a 30. minut byla lepším mužstvem. V 10.minutě po přihrávce Andrlíka vystřelil z dálky Kryštof a jeho střelu tečoval nejprve T. Kelo a následně domácí bek, který tak jako poslední usměrnil míč za záda bezmocného brankáře Jevíčka -> 1:1. Metru to povzbudilo a jak již bylo výše psáno byla v této fázi utkání lepší, ale bohužel pouze jen planě. Kombinace se dařila středem a po pravé straně hřiště, ale jen po vápno domácích, protože následné finální centry a přihrávky byly žalostné. Když už jedna akce vyšla a míč se dostal k samotnému F. Mlčochovi, který stál sám poblíž puntíku označující pokutový kop, Filip jej poslal nad bránu. Za zmínku stojí ještě střely D. Škrabala a T. Kela, které byly nebezpečné, ale první šla těsně vedle a druhou zlikvidoval brankář domácích. Poté přišla rozmíška mezi účastníky špatně vyřešeného přechodu do útoku a následná hádka rozložila celou hru, protože pár minut poté se sesypala obraná činnost Metry a Jevíčští vstřelili za 7 minut. 3 branky a rozhodli tak o osudu utkání.

Druhý poločas byl už pouhou přehlídkou ztraceného času…