Semifinále poháru jasně pro domácí Cerekvici.

Metra držela krok s domácími jen 19. minut, ve kterých měla dvě dobré příležitosti, ale oběma chyběla kvalitní finální fáze. Domácí byli s produktivitou úplně jinde. A od 19. do 43. minuty vstřelili po kvalitních akcích, často na jeden dotek, šest branek. Dva útočníci zaznamenali po 3 brankách a ukázali, jak to má ve finální fázi vypadat.   V druhé půli se Metra již nenechala více potupit a odvedla vcelku dobrý výkon(proběhlo samozřejmě i prostřídání domácích). Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Radimecký. Centr Bednáře hlavou přiklepl R. Škrabal Michalovi přesně proti hlavě a ten poslal míč mimo dosah brankáře domácích. Metra měla i několik dalších zajímavých možností jak skóre trochu upravit, ale jak bylo již napsáno, rozdíl v řešení finální fáze mezi soupeři byl markantní.

Díky patří klukům, kteří si udělali čas a pomohli. Síly ubývaly a prostřídání se hodilo. K těm co se na kolektiv vykašlali.. no comment…

Sestava: Koutník, Prucek, M. Radimecký, R. Škrabal, David Škrabal, Kryštof, Andrlík, P. Kelo (K) , F. Mlčoch, R. Kubálek ml., Bednář, (Lébiš, Křivánek, Ondříček)

branka: M. Radimecký (69.minuta)

Komentář