Metra – Rohozná

Metra Linhartice – Sokol Rohozná  4 : 0 (1:0)

Poslední podzimní kolo s taktéž poslední Rohoznou Metra zvládla.

Skóre otevřel po pasu Richarda Škrabala P. Bednář, který si naběhl za obranu a sám proti brankáři nezaváhal, míč napálil od břevna do brány. Poté byla k vidění přehlídka nepřesností, ofsajdů a spálených tutovek. Největší z nich spálil P. Bednář, když po akci Kryštofa s Vackem, druhý jmenovaný předložil míč před prázdnou bránu právě Bednářovi, ten však míč poslal přes bránu. Rohozná nebyla až na jednu střelu z dálky, kterou perfektně vytěsnil F. Radimecký nebezpečná, a tak se šlo do kabin za výsledku 1:0.

Začátek druhé půle patřil hráčům Metry, kteří zabrali a rozhodli tak o výsledku utkání. V 47. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou Kryštof.  Hned brzy poté (v 52. minutě ) navýšil skóre Dvořák, kterého vyslal po pěkné akci do úniku Bednář  a pak samotný Bednář uzavřel účet utkání  v 68.minutě, kdy se uvolnil před šestnáctkou a tvrdou střelou propálil gólmana Rohozné. Poté se již utkání dohrávalo ve volnějším tempu. Metra mohla i nějaký ten gól ještě přidat, ovšem ve finální fázi byla již nedůrazná.

Metra bude předehrávat ještě 1. jarní kolo, kdy se doma utká s Janovem. A to v sobotu 12.11.2016 v 14:00. Po utkání bude následovat rozlučka.

Sestava: Radiemcký F., Kelo P. (K), Prucek, Kalášek, Kubálek, Kryštof, Andrlík,Škrabal R., Kyrcz, Dvořák, Bednář ( Vacek, Ondříček, Lébiš, Koutník, Radimecký M.)

Branky: Bednář 2x, Kryštof, Dvořák

ŽK: Bednář