Polička B – Metra Linhartice

vs vs vs

Report

Další 4 branky v naší síti -> znamená opět 0 bodů.

Domácí si zjevně nechtějí zahrávat se sestupem do „pralesa“, a tak po nevydařených výsledcích z úvodní části sezóny přitvrzují a proti Metře nastoupilo několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za místní A tým. Domácí se ujali vedení již v 11. minutě, Kryštof nezpracoval míč ve středu pole, domácí záložník mu jej vypíchl a řítil se od půlky hřiště k vápnu Metry a protože již nebyl nikým obtěžován v klidu vypálil přesně k tyči. Metra mohla odpovědět a Kryštof mohl napravit své zaváhání. Bednář přihrál po úniku po křídle míč pod sebe, avšak Kryštof poslal míč z první z dobré pozice bohužel nad branku. Poté ještě Bednář vystřelil nebezpečně z úhlu, ale jeho střelu zblokoval domácí bek. Metra měla ještě několik náznaků šancí, ale nedokázala nic dotáhnout do pořádného zakončení.

Druhá půle byla katastrofa… Po zbytečném faulu Kubálka domácí zvýšili v (56.minutě) na 2:0 z penalty. Brzy přidali další branku(62.minuta) a v 88. minutě uzavřeli skóre na konečných 4:0. Metra nepředvedla dobrý výkon a body si nezasloužila. Možnost vše napravit bude v neděli s Jevíčkem od 15:00 hod. Jevíčko je v tabulce 3 body před Metrou a má 15 bodů.

V první půli byl ostře faulován M. Rek a bohužel skončil s nohou v sádře….