Opatov – Metra Linhartice

vs vs vs

Report

Konečně 3 body i z venkovního utkání!

A z Opatova, kde se celý zápas musela Metra bránit četným rohovým kopům a autovým vhazováním, které směřují až do malého vápna, to je dobrý počin. Na malém rozbahněném hřišti to byl boj. Domácí se dostali do vedení jak jinak než po rohovém kopu (15.minuta), kdy se domácímu hráči podařilo dorazit míč do brány po zákroku brankáře Radimeckého. Metra se však nerozklepala a zápas do půle otočila. Po pasu Kryštofa na Bednáře do křídla, který míč přízemním centrem poslal do vápna se prosadil R. Škrabal a srovnal tak skóre. (25.minuta) Následně měl šanci P. Bednář a poté i M. Radimecký, ale ani jeden z nich nezakončil přesně. Poté po faulu na P. Bednáře se k přímému kopu postavil Kryštof a a vymetl pravou šibenici přesnou střelou a poslal Metru do vedení (35.minuta) Poté opět Kryštof vyslal střelu cca z 30 metrů, ale tentokráte míč vytěsnil brankář.

V druhé půli se domácí snažili srovnat za pomocí mnoha autů házených do malého vápna, ale vše vyřešila obrana a brankář F. Radimecký, který byl několikrát faulován. Metru mohl uklidnit Kryštof, ale jeho střela z dálky skončila na břevně a následnou dorážku R.Škrabala mířící do sítě vytěsnil domácí bek. Několik dalších brejkových situací vyřešili útočníci Metry zle a neuklidnili tak obranu a trenéry Metry. I tak si Metra odváží 3 body a ve čtvrtek hraje doma pohárové utkání s Radiměří (16:00 hod) a v neděli přijede na Metru zatím suverénní Janov (15:30 hod)