Metra Linhartice – Městečko Trnávka

2 - 1
Celkový čas

Report

Druhé domácí derby před pěknou diváckou kulisou (cca 200 diváků) Metra opět zvládla a připsala si druhé jarní vítězství.

Derby to bylo se vším všudy, pěkné branky, obrat domácích, neuznaná branka z ofsajdu, pár tvrdších zákroků a několik žlutých a jedna červená karta.

Domácím hráčům chvíli trvalo než se dostali do utkání, protože prvních 15.minut měla územní převahu Trnávka a využila ji i gólově. A to když přízemní střílený centr na zadní tyči usměrnil do sítě P. Kolář (13.minuta). Hned po rozehře vyslal za obranu Bednáře pasem Kryštof, ten míč posunul na přední tyč na T. Kela, ale ten naneštěstí trefil pouze boční síť. Metra ale i tak brzy srovnala. Kryštof převzal na své polovině míč, přešel přes soupeře, posunul míč do křídla na Reka, ten opět pak našel centrem na přední tyči Kryštofa,  který se do centru položil rybičkou a míč poslal od tyče do brány a srovnal skóre (17.minuta). Až do poločasu byla lepší Metra a mohla i do půle skóre otočit. Na levém křídle se výborně prosmýkl kolem obránců T. Kelo a vyslal míč na střed pole na nabíhajícího Bednáře, který šel sám na brankáře, hezky brankáře obešel, avšak nepochopitelně pro všech 200 diváků za zábradlím a 22 borců na place minul prázdnou bránu. 🙂

 

V druhé půli utkání Metra otočila a to po rohovém kopu, který vybojoval Kubálek. Ten zahrával T. Kelo a jeho centr usměrnil hlavou do protipohybu brankáře Kryštof (63.minuta). Utkání pak bylo vyrovnané, plné soubojů a také zbytečných excesů v podobě vulgarit hostujících hráčů směrem k rozhodčímu. Za zmínku stojí střela Makrlíka z velké dálky, kterou Koutník bezpečně pokryl a poté Metra měla velikou šanci ke konci utkání na navýšení brankového rozdílu, kdy pas T. Kela napříč vápnem mohl lépe usměrnit R. Škrabal, ale nepodařilo se mu to a míč poslal nad bránu. Následně hosté dostali míč do sítě po centru z křídla, avšak z ofsajdové pozice. Na úplném konci utkání se ještě pokusil vymodlit si penaltu hostující Michalčák, ale byl odměněn ŽK za simulaci a protože již dostal v zápase předtím jednu za vulgarity obdržel následně i ČK. Metra tak získala doma 3 body a příští týden pojede do Jaroměřic, které jaro rozjely velmi dobře.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
8.4.2018 16:00 Okresní přebor mužů 2018

Místo zápasu

Linhartice
Linhartice 116, 571 01 Linhartice, Česko

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.112Výhra
TJ Sokol Městečko Trnávka101Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Škrabal David Obránce
4Kubálek Radek 19 Záložník
5Radimecký Michal Obránce
6Škrabal Richard 8 Záložník
6Rek Matyas Záložník
7Bednář Pavel Útočník
8Kryštof Ondřej 6 Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Kelo Tomáš 20 Útočník
11Koutník Jan Brankář
12Kelo Petr Obránce
19Lébiš Bohumil 4 Útočník
20Křivánek Milan 10 Útočník

Trenér: Radek Kubálek

Komentář