Metra Linhartice – Jaroměřice

vs vs vs

Report

Druhé domácí utkání Metra k vítěznému konci nedotáhla.

Přitom dvakrát vedla, ale soupeř vždy skóre dokázal srovnat. První branku utkání vstřelil P. Bednář (7.minuta), kdy odkop od brány prodloužil za sebe na T. Kela, který míč po zpracování poslal přesným pasem za obranu opět na Pavla a ten míč uklidil podél brankáře přesně k tyči. Metra měla první čtvrthodinu navrch, ale další šance nebyly využity a po zranění T.Kela a nuceném střídání začali být lepší hosté a začali hrozit centry, které dokázali ve vápně zakončovat. Jeden z nich v 30. minutě usměrnil za záda F. Radimeckého Švec a srovnal stav utkání. Hosté pak měli ještě dvě velké šance, které ale dobře zlikvidoval F. Radimecký. Domácí mohli zahrozit také, ale D. Andrlík z dobré pozice nezakončil a volil špatnou přihrávku.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, Kryštof (47.minuta) vypíchl míč střednímu záložníkovi hostí a po kličce před vápnem vystřelil přízemní střelou míč na zadní tyč a poslal tak Metru opět do vedení. V druhé půli se hrál pěkný fotbal tzv. nahoru dolů, kdy obě mužstva měla šance. Hosté po nešťastném odrazu ve vápně domácích snížili opět prostřednictvím Švece na 2:2 v 72.minutě. A Metra měla v posledních 20. minutách několik příležitostí se opět dostat do vedení, ale veliké šance Bednáře, M. Radimeckého a Kaláška zůstali bez kvalitního zakončení. A když brankář hostí perfektně zlikvidoval i dva přímé kopy z poza vápna Kryštofa a Bednáře, tak se soupeři rozešli smírně.