Metra Linhartice – Hradec nad Svitavou

3 - 3
Celkový čas

Report

Metra doma ztratila 2 body s Hradcem nad Svitavou.

Vstup do utkání byl perfektní, Metra hrála dobře a tvořila si šance. V 8. minutě si míč navedl na levačku T. Kelo a přesnou ranou pod břevno nedal z 20.metrů brankáři Hradce šanci. Brzy poté po přiťuknutí Kubálka skóroval Bednář, když se dostal sám před brankáře a podařilo se mu jej prostřelit (14.minuta). Pak ale přišla klasická chyba Metry.. uspokojení a polevení v aktivitě + zákeřná hra hostů vedla k tomu, že hra začala být neurovnaná a bez známky konceptu. To vyhovovalo hostům a šťastnou střelou z dálky, která zapadla pod břevno snížili na 2:1 (28.minuta).

Hned na začátku druhé půle hosté srovnali a opět šťastně. Míč vyletěl z chumlu před bránou po dlouhém autovém vhazování a to tak šťastně pro hosty, že zapadl pomalu k zadní tyči.(48.minuta).

V 65. minutě se Metra mohla opět nadechnout a to když po faulu na Bednáře proměnil pokutový kop T. Kelo. Brzy poté byl po další akci faulován ve vápně T. Kelo a tentokráte si míč postavil P. Bednář a mohl rozhodnout o 3 bodech pro Metru. Ovšem Pavel penaltu zahodil a v 77. minutě hráč Hradce přešel středem hřiště, vyslal nepříjemnou skákavou střelu na Koutníka, který jej jen vyrazil a míč do sítě hlavou doklepl hostující útočník. Stav 3:3 vydržel až do konce utkání, protože Metra po vlastním ubrání aktivity se již nedokázala nastartovat a hosté se místo fotbalu typicky pro ně spíše zaměřovali na fauly, kecání a zákeřnou hru. Metra tak podruhé v sezóně nedokázala vytěžit 3 body proti soupeři, který dohrával utkání v 10. hráčích.

několik fotek z utkání  zde

Příští týden Metra dohrává odložené utkání v Bystrém !!

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
4.11.2017 13:30 Okresní přebor mužů 2018

Místo zápasu

Linhartice
Linhartice 116, 571 01 Linhartice, Česko

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.213Remíza
Hradec nad Svitavou123Remíza

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Škrabal David Obránce
4Kubálek Radek Obránce
5Radimecký Michal 19 Obránce
6Škrabal Richard Obránce
7Bednář Pavel Útočník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Kelo Tomáš Útočník
11Koutník Jan Brankář
12Kelo Petr 16 Obránce
16Moravec Michal 12 Záložník
19Lébiš Bohumil 5 Útočník

Trenér: Radek Kubálek

Komentář