Metra Linhartice – Dlouhá Loučka

vs vs vs

Report

Metra má za sebou vstup do jarní části sezóny, a to vítězný.

Vlivem špatného počasí a tudíž nekvalitních terénů se odehrála v tomto kole pouze 2 utkání a to v Cerekvicích, kde domácí porazili příštího soupeře Metry Radiměř a na Metře, kde přijel soupeř z Loučky.

Kdo čekal drama jako loni v Loučce, kde Metra za 15.minut srovnala z 3:0 na 3:3, tak musel být zklamán.  V Linharticích se „drama“ odehrálo pouze při zahrávání pokutových kopů, jinak Dl. Loučka nebyla krom prvních 20.minut nebezpečným soupeřem. Poté se Metra probudila ze zimního spánku a začala hrát lépe. Velkou příležitost měl po závaru ve vápně hostí R. Škrabal, ale jeho pěkná střela mířila pouze do tyče. V 39. minutě se Metra již radovala, a to když Jarda Prucek vyslal střelu (padající list) přes chumel hráčů před ním přesně do rohu branky. Metra měla ještě příležitost po faulu na P. Bednáře, kdy T. Kelo zahrával pokutový kop, avšak neproměnil jej, přestřelil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Na začátku druhé půle zastavil hráč Loučky střelu ve vápně rukou a zahrával se druhý pokutový kop. Ten opět T. Kelo neproměnil a přestřelil bránu úplně stejně jako při prvním pokusu. (nevím co mu Loučáci slíbili 🙂 ) Nakonec však po přihrávce Matyase Reka o něco později přece jen Tomáš rozvlnil síť, kdy skluzem dopravil míč do sítě. Hosté byli zbytečně nervózní a vyplynulo z toho několik potyček a karet. Nakonec to odnesl Jarda Prucek, který poté přidal druhou ŽK za faul, a tak Metra dohrávala posledních 15.minut v deseti lidech. Ale i tak si utkání v pohodě pohlídala a získala 3 body.