Metra Linhartice – Dlouhá Loučka

2 - 0
Celkový čas

Report

Metra má za sebou vstup do jarní části sezóny, a to vítězný.

Vlivem špatného počasí a tudíž nekvalitních terénů se odehrála v tomto kole pouze 2 utkání a to v Cerekvicích, kde domácí porazili příštího soupeře Metry Radiměř a na Metře, kde přijel soupeř z Loučky.

Kdo čekal drama jako loni v Loučce, kde Metra za 15.minut srovnala z 3:0 na 3:3, tak musel být zklamán.  V Linharticích se “drama” odehrálo pouze při zahrávání pokutových kopů, jinak Dl. Loučka nebyla krom prvních 20.minut nebezpečným soupeřem. Poté se Metra probudila ze zimního spánku a začala hrát lépe. Velkou příležitost měl po závaru ve vápně hostí R. Škrabal, ale jeho pěkná střela mířila pouze do tyče. V 39. minutě se Metra již radovala, a to když Jarda Prucek vyslal střelu (padající list) přes chumel hráčů před ním přesně do rohu branky. Metra měla ještě příležitost po faulu na P. Bednáře, kdy T. Kelo zahrával pokutový kop, avšak neproměnil jej, přestřelil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

 

Na začátku druhé půle zastavil hráč Loučky střelu ve vápně rukou a zahrával se druhý pokutový kop. Ten opět T. Kelo neproměnil a přestřelil bránu úplně stejně jako při prvním pokusu. (nevím co mu Loučáci slíbili 🙂 ) Nakonec však po přihrávce Matyase Reka o něco později přece jen Tomáš rozvlnil síť, kdy skluzem dopravil míč do sítě. Hosté byli zbytečně nervózní a vyplynulo z toho několik potyček a karet. Nakonec to odnesl Jarda Prucek, který poté přidal druhou ŽK za faul, a tak Metra dohrávala posledních 15.minut v deseti lidech. Ale i tak si utkání v pohodě pohlídala a získala 3 body.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
25.3.2018 14:30 Okresní přebor mužů 2018

Místo zápasu

Linhartice
Linhartice 116, 571 01 Linhartice, Česko

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoalsVýsledek
TJ Metra Linhartice, z.s.112Výhra
Sokol Dlouhá Loučka000Prohra

TJ Metra Linhartice, z.s.

2Prucek Jaroslav Obránce
3Škrabal David Obránce
4Kubálek Radek Obránce
6Škrabal Richard 18 Obránce
6Rek Matyas Záložník
7Bednář Pavel Útočník
8Kryštof Ondřej Záložník
9Andrlík Dušan Záložník
10Kelo Tomáš 19 Útočník
11Koutník Jan Obránce
12Kelo Petr Obránce
18Kyrcz Radim 6 Záložník
19Lébiš Bohumil 10 Útočník

Trenér: Radek Kubálek

Komentář