Metra Linhartice – Cerekvice n. L.

vs vs vs

Report

Po týdnu opět zápas s fotbalově vyspělou Cerekvicí.

Opět jako v pohárovém utkání byla k vidění prvních cca 20. minut zápasu vyrovnaná partie. Pak se ale Cerekvickým podařilo otevřít Linhartický zámek obrany a bylo to do poločasu 3:0. Branky to byly podobné, vždy rychlejší akce po zemi a nedůraz a nebo špatné pokrytí v obraně to Cerekvickým ještě usnadnili. Metra nedokázala v první půli dotáhnout své akce k nebezpečnému zakončení, takže se do kabin šlo za stavu 3:0.

Do druhé půle vstoupila Metra lépe a začaly se i objevovat šance. Jednu brzy po půli zužitkoval Bednář, kdy zůstal po pasu Radimeckého nepokrytý za obranou a šel z levého křídla sám na branku. Pavel konečně předvedl kvalitní zakončení a s přehledem uklidil míč na zadní tyč. Přiblížit Metru na kýžený kontaktní gól mohl Mlčoch, když dostal pas mezi obránce od Kryštofa a postupoval do vápna osamocen, ale bohužel branku přestřelil. Hosté poté zvýšili skóre opět o 3 branky na 1:4, ale brzy poté opět vrátil naději Metře Radimecký, když centr z přímého kopu od Bednáře poslal hlavou pod břevno. A jaká škoda, že mu jen pár minut předtím nebyl uznán gól pro ofsajd! Poté mohl opět skórovat Mlčoch, který se opět řítil sám na branku tentokráte po pasu R. Škrabala, ale i když zakončení bylo lepší než v prvním případě, tentokráte z toho byla tyč.Hosté pak v závěru ještě upravili skóre z pokutového kopu nařízeného za ruku ve zdi… na konečných 2:5. Fotbal se musel líbit, hosté byli lepší, a tak zaslouženě vyhráli. Metra po 3 prohrách se silnými celky by měla v příštím utkání zabrat a porazit Poličku B.