Metra Linhartice – Bystré

vs vs vs

Report

Další 5ka na našem kontě,tentokrát od Bystrého.

Hosté do utkání vstoupili ve velkém stylu a hned od prvních minut bušili do Linhartické obrany. Po několika nevyužitých šancích jim vyšel únik po lajně ve 14.minutě, kdy následný centr osamocený hráč umístil do odkryté brány. Druhá branka byla podobná, opět akce po křídle, ale tentokráte centr letěl vzduchem a míč do sítě z malého vápna usměrnil Dittrich (59 let) /26.minuta).

Hned 3.minuty poté vyšla individuální akce Juklovi a střelou na zadní tyč zvyšoval už na 3:0. Čtvrtý gól přišel v 39.minutě po akci do „prázdné“.

Po poločase začala hrát i Metra a v 59.minutě po faulu na Bednáře snížil z penalty R. Kubálek. Hosté odpověděli v 73.minutě střelou do vinglu po přihrávce z křídla a poslední slovo v zápase měl Andrlík, když přízemní centr Bednáře nezkrotil brankář hostů, ale vyrazil míč přímo pod nohy Dušana, který tak snížil na konečných 2:5.

Metra tak má nelichotivou bilanci z posledních 7 utkání 6 proher a 1 výhra. Poslední utkání hraje v sobotu proti předposlednímu a už jistě padajícímu Hradci.