Metra Linhartice – Hradec nad Svitavou

vs vs vs

Report

Metra doma ztratila 2 body s Hradcem nad Svitavou.

Vstup do utkání byl perfektní, Metra hrála dobře a tvořila si šance. V 8. minutě si míč navedl na levačku T. Kelo a přesnou ranou pod břevno nedal z 20.metrů brankáři Hradce šanci. Brzy poté po přiťuknutí Kubálka skóroval Bednář, když se dostal sám před brankáře a podařilo se mu jej prostřelit (14.minuta). Pak ale přišla klasická chyba Metry.. uspokojení a polevení v aktivitě + zákeřná hra hostů vedla k tomu, že hra začala být neurovnaná a bez známky konceptu. To vyhovovalo hostům a šťastnou střelou z dálky, která zapadla pod břevno snížili na 2:1 (28.minuta).

Hned na začátku druhé půle hosté srovnali a opět šťastně. Míč vyletěl z chumlu před bránou po dlouhém autovém vhazování a to tak šťastně pro hosty, že zapadl pomalu k zadní tyči.(48.minuta).

V 65. minutě se Metra mohla opět nadechnout a to když po faulu na Bednáře proměnil pokutový kop T. Kelo. Brzy poté byl po další akci faulován ve vápně T. Kelo a tentokráte si míč postavil P. Bednář a mohl rozhodnout o 3 bodech pro Metru. Ovšem Pavel penaltu zahodil a v 77. minutě hráč Hradce přešel středem hřiště, vyslal nepříjemnou skákavou střelu na Koutníka, který jej jen vyrazil a míč do sítě hlavou doklepl hostující útočník. Stav 3:3 vydržel až do konce utkání, protože Metra po vlastním ubrání aktivity se již nedokázala nastartovat a hosté se místo fotbalu typicky pro ně spíše zaměřovali na fauly, kecání a zákeřnou hru. Metra tak podruhé v sezóně nedokázala vytěžit 3 body proti soupeři, který dohrával utkání v 10. hráčích.