Masopust 2018 a přípravné utkání

Po roce se v obci opět uskutečnil Masopustní průvod zakončený masopustní zábavou v místním KD.

Masopustní zábavu uspořádal náš oddíl. K tanci a poslechu hrála skupina “Lotus” a návštěvníci si odnášeli zajímavé ceny z tomboly – tímto děkujeme všem co přispěli svými dary do tomboly!!

Masopustní průvod probíhá každý rok už od roku 1993 a to díky úctyhodnému nasazení organizátorů,a tak mohla letos tato obnovená tradice oslavit 25. výročí. Na večerní zábavě pak proběhlo klasické pochovávání basy a také další připravené komické scénky, které se postaraly o zábavu návštěvníků.

V neděli pak hráči Metry Linhartice odehráli přípravné utkání na UT v Mohelnici s Palonínem, které vyhráli 5:1 (4 x Bednář, 1x Rek) v sestavě: Koutník, Kelo P., Škrabal D., Prucek, Kubálek, Kryštof, Andrlík, Rek, Škrabal R., Bednář, Radimecký F.

Před 14 dny Metra odehrála přípravné utkání s výběrem Svitav do 19 let, kdy naši hráči prohráli 3:2.

Komentář