V rámci letní přípravy Metra hrála 3 přátelská utkání.

23.7. odehrála Metra utkání s Maletínem (1.A třída Olomouckého kraje) a s Městečkem Trnávkou na tradičním pouťovém turnaji. Na turnaji nastoupilo za Metru několik nových hráčů, kteří projevili zájem za Metru hrát. Zápasy měly spíš za úkol nabrat trochu zápasové fyzičky a vyzkoušet nové hráče, než hrát na výsledek. S Maletínem Metra prohrála 7:0 a s Městečkem Trnávkou 1:0. Další přátelák se odehrál v sobotu 29.7. na domácím hřišti s Velkými Opatovicemi. Metra odehrála přátelák pouze v 11 lidech, protože někteří chlapci na to neustále ….

Dlouho bylo utkání vyrovnané, Metra i vedla, ale nakonec podlehla soupeři 2:5, kdy konec utkání byl již v režii hostů, kteří měli více hráčů a více sil. Na doladění fyzické kondice a herní přípravy zbývá 14 dní. Tento víkend Metra odehraje v sobotu (5.8.2017)  utkání pohárové na domácím hřišti a to se Sokolem Jevíčko (od 18:00 hod). A následný víkend již začíná Okresní přebor na hřišti Dlouhé Loučky.

Mužstvo děkuje správci Radku Medříkovi za perfektně připravené hřiště a občerstvení při přátelském utkání s Velkými Opatovicemi!

Komentář