Metra – Jarky

Metra Linhartice – Sokol Jaroměřice 4 : 4 (2:2)

Hráči Metry vsítili dle zápisu 6 branek!! Ovšem byla z toho pouze remíza.

Důvod pouze remízového stavu je ten, že domácí se trefovali nejen do sítě hostů, ale bohužel i vlastní. J Hned v 7. minutě tečoval střelu  ze střední vzdálenosti P. Kelo úplně do protipohybu brankáře Radimeckého. 1:0 pro hosty. Odpověď přišla po faulu na R. Dvořáka ve vápně z penalty. Tu proměnil T. Kelo. 1:1. Hosté se dostali opět do vedení, a to po centru ze středu pole a povedené hlavičce Švece. 1:2. Metra odpověděla ještě do poločasu. Agilní T. Kelo potáhl míč po levém křídle a jeho centr, který mířil ideálně před malé vápno, nadvakrát dostal do sítě Dvořák. Poločas tedy 2:2.

V druhé půli zaúřadoval dvakrát J. Prucek J. V 58. minutě centr mířící na zadní tyč srazil přímo k tyči domácí svatyně. 2:3 A brzy na to – v 60. minutě – sice zabránil míči po hlavičce jaroměřického útočníka, aby zapadl za tyč, ale míč opět tečoval tak nešťastně, že jen namazal protihráči. 2:4.  Hosté se naštěstí také nevyvarovali chyb. Hned v 62. minutě namazal hostující stoper Lébišovi, ten našel osamoceného Dvořáka a ten obstřelil brankáře. 3:4.  Lébišovi nakonec patřila poslední čtvrtina zápasu. Nejprve v 76. Minutě vymotal ve vápně 4 jaroměřické hráče a vstřelil vyrovnávací branku a v 88. Minutě mohl rozhodnout dokonce o vítězství, kdy opět „vymákl“ stopera a po jeho chybě se řítil sám na brankáře. Bohužel jej neprostřelil a ani dorážka R. Škrabala v síti neskončila. V posledních vteřinách zápasu ještě měli velikou šanci jaroměřičtí, ale Radimecký v bráně zakročil perfektně.

Sestava: Radimecký F., Kelo P.(K), Prucek, Kalášek, Andrlík, Bednář, Škrabal R., Kelo T., Radimecký, Dvořák, Lébiš (Kubálek R. St.)

Branky: Dvořák 2x, Lébiš, Kelo T.

ŽK: P.Kelo, Bednář